MODA FOLKSTAR | DODATKI | KOSMETYCZKI, SASZETKI - Folkstar.pl
 

MODA FOLKSTAR | DODATKI | KOSMETYCZKI, SASZETKI

Damskie kosmetyczki w różnych kształtach: małe i większe saszetki, kosmetyczki do torebki oraz malutkie portfeliki w oryginalne polskie wzory ludowe od Folkstar. Inspirowane polskim folklorem: wycinanki łowickie, hafty kaszubskie, polskie stroje ludowe czy motywy goralskie to tylko część wzornictwa ludowego, którego elementy można znależć na naszych damskich torebkach na kosmetyki. Każda kobieta znajdzie fason dla siebie: mała kosmetyczka do torebi, większa kosmetyczka podróżna, saszetka na kosmetyki czy portfelik na drobiazgi, a wszystkie w modne folkowe łowickie wzory. W ofercie sklepu Folkstar znajdziecie róznież damskie akcesoria w stylizacje innych polskich ludowych wzorów: opolskich, kurpiowskich, kujawskich. 

Kosmetyczki w wielobarwnych stylizacjach ludowych będą świetnym prezentem dla kobiet, które chcą polskie wzory ludowe mieć zawsze blisko siebie. Saszetki damskie, portfeliki, kosmetyczki podróżne czy kosmetyczki do torebki wykonane są z wytrzymałęgo ortalionu i zapinane na suwak. Nadruk ludowy nadaje kosmetyczkom folkowego charakteru.

Małe portfeliki z folk wzorami są świetną opcją na gotówkę, klucze i inne drobiazgi, które potrzbujesz szybko znaleźć w niezbadanych czeluściach damskiej torebki :)

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone Folkstar.pl (2019)
Projekt i wykonanie: MDAsystems.pl

Nasza wirtyna używa plików cookies.

Polityka cookies