Jednorazowe talerzyki i kubeczki w łowickie oraz kaszubskie wzory ludowe. Folkowe gadżety idealne na grilla lub przyjęcie w ludowym stylu.

Urządzasz przyjęcie pod gołym niebem? Pamiętaj, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Poza serwowanymi posiłkami, ważne są też elementy dekoracyjne. Możesz sprawić, aby talerzyki grillowe swoim folkowym wzornictwem cieszyły oko każdego. Z talerzyków folk można stworzyć prześliczne nakrycia stołu biesiadnego, bez względu na okazję. Nasza kolekcja talerzyków grillowych obejmuje paletę motywów ludowych. Wzory ludowe na talerzykach grillowych inspirowane są tradycyjną wycinanką łowicką, pasiakiem bądź haftem łowickim, a także tradycyjnymi haftami kaszubskimi. Motywem dominującym na talerzykach łowickich są kolorowe kwiaty i koguciki łowickie. Kaszubskie talerzyki grillowe są za to pełne wzorów kwiatowych: bratków, koniczynek, goździków, chabrów, niezapominajek, dzwonków i lilii.
Niezwykle bogata gama barw oraz oryginalne ludowe wzornictwo sprawia, że talerzyki grillowe są świetne w aranżowaniu stołu w stylu folk. Kolorowe, jednorazowe talerzyki ludowe idealnie sprawdzają się podczas przyjęcia, ożywią imprezę i przyciągną uwagę Twoich gości oraz spowodują, że sprzątanie po zabawie ograniczy się tylko do wyrzucenia talerzyków do kosza.

© Wszelkie prawa zastrzeżone Folkstar.pl (2017)
Projekt i wykonanie: MDAsystems.pl

Nasza wirtyna używa plików cookies.

Polityka cookies