Przysmaki. Krówki, czekolady, herbaty.

Kalendarz adwentowy 2018 - łowicka kodra

Folk kalendarz adwentowy 2018r. stworzony na wzór kodry - łowickiej wycinanki. Motyw zdobiący folkowy kalendarz adwentowy inspirowany jest tradycyjnymi wycinankami łowickimi - najbardziej rozpoznawalnym symbolem polskiego folkloru. Podstawowymi elementami wycinanek łowickich są koguty, pawie, sceny z życia wsi oraz motywy kwiatowe. Wycinanki tworzone są ręcznie z kolorowego papieru, a sztuka ta przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Elementy kwiatów oraz kogutów łowickich można znaleźć w łowickich stylizacjach zaprojektowanych przez Folkstar. Więcej informacji o wycinankach łowickich znajdziesz na naszym blogu: http://magazyn.folkstar.pl/wycinanka-symbolem-lowickiego-folkloru/

Kalendarz adwentowy to dla dziecka wielka frajda, podaruj mu odrobinę słodyczy przybranej w polski folklor. Odliczanie czasu pozostałego do świąt stanie się o wiele przyjemniejsze.

Ludowy kalendarz adwentowy - wycinanka łowicka kodra:

  • 24 pyszne czekoladki ukryte pod różnymi elementami łowickiej kodry,
  • waga netto 100g, brutto ok. 155g,
  • skład: cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku, tłuszcz mleczny (lecytyna sojowa), aromat: wanilina, emulgator: E476.
  • masa kakaowa: minimum 44%

WYMIARY:
wysokość: 19 cm,
szerokość: 27,5 cm.

Kup teraz:
12 PLN 12,00 PLN
Ilość: - +
Inne produkty w tej kategorii
© Wszelkie prawa zastrzeżone Folkstar.pl (2018)
Projekt i wykonanie: MDAsystems.pl

Nasza wirtyna używa plików cookies.

Polityka cookies