MODA FOLKSTAR | ODZIEŻ | SKARPETKI, SKARPETY, STOPKI

FOLK skarpety damskie całe w łowickie kwiatki - długa cholewka - czarne

Obecnie brak

Czarne folkowe skarpety całe w łowickie kwiatki. Motywem zdobiącym skarpety z ludowym wzorem są kwiaty znane z tradycyjnych wycinanek łowickich, które są najbardziej rozpoznawalnym symbolem polskiego folkloru. Podstawowymi elementami wycinanek łowickich koguty, pawie oraz motywy kwiatowe. Wycinanki tworzone są ręcznie z kolorowego papieru, a sztuka ta przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Elementy kwiatów oraz kogutów łowickich można znaleźć w łowickich stylizacjach zaprojektowanych przez Folkstar.

Więcej informacji o wycinankach łowickich znajdziesz na naszym blogu: http://magazyn.folkstar.pl/wycinanka-symbolem-lowickiego-folkloru/

 

Kolorowe skarpetki to ciekawy dodatek twojej stylizacji, niby niewidoczne, ale potrafią nadać oryginalny charakter codziennej garderobie. Dzięki bogatej kolorystyce i tradycyjnym wzorom folk skarpetki trafią w gusta większości Polaków. A Ci którzy cenią sobie przede wszystkim wygodę i jakość z pewnością będą z nich zadowoleni. Najwyższej jakości bawełna jest przewiewana i dobrze wchłania pot, a dodatek elastanu sprawia, że skarpetki idealnie dopasowują się do twojej stopy.

Skarpety szyte są w polskiej firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zrobione z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu są wygodne i komfortowe. Dzięki warsztatowi podłowickiego włókiennictwa tworzymy skarpetki jakie sami chcielibyśmy nosić.

 

Skarpetki w łowickie kwiatki - czarne:

  • z nadrukowanym kwiecistym wzorem na czarnym materiale

  • wzór wyszyty jest na całej skarpetce

  • wykonane z przewiewnego materiału – najwyższej jakości bawełna

  • skład: 64% bawełna, poliamid 14%, polipropylen 20%, elastan 2%

  • tradycyjne ze standardową cholewką

  • wyróżniają się doskonale dobraną oraz intensywną kolorystyką wzoru

  • będą ciekawym prezentem i regionalną pamiątką z Polski

 

Więcej produktów Folkstar z łowickim wzorem na czarnym tle znajdziesz w naszych Folk Kolekcjach: Łowicka czarna

Inne produkty w tej kategorii
© Wszelkie prawa zastrzeżone Folkstar.pl (2018)
Projekt i wykonanie: MDAsystems.pl

Nasza wirtyna używa plików cookies.

Polityka cookies