FOLK filiżanka Irenka – ludowe kwiaty z łowickiej wycinanki - biała - Folkstar.pl
 
Filiżanki i dzbanki ozdobne - Dekoracyjne filiżanki do kawy i herbaty - Filiżanki łowickie - Dzbanki łowickie - Ozdobne pudełko na filiżankę

FOLK filiżanka Irenka – ludowe kwiaty z łowickiej wycinanki - biała

Obecnie brak

Filiżanka dekoracyjna w łowicki folkowy wzór. Zapakowana w eleganckie pudełko to gotowy prezent z Polski. Łowicka filiżanka wykonana jest z lekkiej białej porcelany co sprawia, że jest bardzo wygodna w użyciu. Wyróżniający się wzór ludowy naniesiony na całej powierzchni spodka i filiżanki. Dzięki zdobieniom profesjonalną kalką ceramiczną wzory na filiżance nie ścierają się podczas używania, a filiżankę oraz spodek można myć w zmywarce bez obawy o kolorowe wzory :) Uzupełnij swoją zastawę w folk wzory. Każda filiżanka wraz ze spodkiem zapakowana jest w eleganckie ozdobne czarne pudełko łowickie. Wystarczy dodać wstążeczkę i mamy gotowy prezent.

Motyw zdobiący FOLK filiżankę inspirowany jest tradycyjnymi wycinankami łowickimi - najbardziej rozpoznawalnym symbolem polskiego folkloru. Podstawowymi elementami wycinanek łowickich są koguty, pawie oraz motywy kwiatowe. Wycinanki tworzone są ręcznie z kolorowego papieru, a sztuka ta przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Elementy kwiatów oraz kogutów łowickich można znaleźć w łowickich stylizacjach zaprojektowanych przez Folkstar.

Więcej o łowickich wycinankach przeczytasz na naszym blogu: http://magazyn.folkstar.pl/wycinanka-symbolem-lowickiego-folkloru/

Szukasz czegoś orygialnego dla obcokrajowca, a może chcesz sprawić prezent z Polski komuś mieszkającemu w inym kraju? Elegancka filiżanka w ludowe wzory będzie świetnym wyborem!

Łowicka czarna filiżanka w pudełku – kwiaty z wycinanki łowickiej

- wzór łowicki znajduje się na całej powierzchni filiżanki i wierzchu spodka
- ozdobne pudełko z przykrywką w zestawie
- wykonana z lekkiej porcelany
- trwale naniesiony wzór - można myć w zmywarce

Więcej produktów Folkstar z łowickim wzorem znajdziesz w naszych Folk Kolekcjach: Łowicka biała 

 

WYMIARY:
wysokość filiżanki: ok. 6,5 cm,
średnica na górze: 9 cm,
średnica na dole: 4,5 cm,
pojemność: ok. 200 ml, 
średnica spodka: 15 cm,
pudełko: 15 (dł.) x 15 (szer.) x 8 (wys).

Inne produkty w tej kategorii
© Wszelkie prawa zastrzeżone Folkstar.pl (2019)
Projekt i wykonanie: MDAsystems.pl

Nasza wirtyna używa plików cookies.

Polityka cookies