100% FOLKLOR - Polska Sztuka Ludowa - Folkowe gadżety - Pamiątki z Polski - Sklep online
 
O produktach
Oryginalne wzornictwo Folkstar

 

Kolorowe polskie wzory zdobiące produkty w sklepie Folkstar są efektem pracy artysty projektanka. Analizuje on historię polskich wzorów ludowych wielu regionów wydobywając z nich esencję sztuki ludowej danego regionu. Nie korzytsamy z gotowych szablonów. Wszystkie wzory Folkstar są projektowane od podstaw a inspiarcją do powstania każdego kolejnego jest tylko i wyłącznie oryginalne polskie wzornictwo ludowe. To właśnie dzięki temu są tak wyjątkowe :)

 
Proste zakupy

Aby zakupy w naszym sklepie były dla Was przyjemnością, stworzyliśmy na stronie wiele ułatwień.

24h – produkty oznaczone tym symbolem wysyłamy 24 godziny od momentu opłacenia zamówienia, a czasem nawet szybciej.

Jeśli nie widzisz tego symbolu przy produkcie, oznacza to, że dostępność jest określona na karcie produktu ( musisz wejść w dany produkt ). Dostępności mogą być następujące:

24h
7 dni
14 dni
na zamówienie – dotyczy to głównie produktów tworzonych przez Twórców Ludowych i w praktyce oznacza od 3 do 30 dni. W skrajnych przypadkach dłużej.

Zawsze możesz dostępność skonsultować telefonicznie lub mailowo:

tel: 792 87 77 99

e-mail: info@folkstar.pl

Proste Zakupy – mamy najprostszy formularz zamówienia w całym internecie. Jego wypełnienie trwa zaledwie 60 sekund.
Wysyłka na cały świat – Nasz sklep realizuje zamówienia z całego świata. Dzięki temu możesz obdarować bliskich wysyłając im prezenty za granicę podając po prostu w miejsce dostawy ich adres.
Pakowanie prezentów – z radością zapakujemy kupione u nas prezenty. Po prostu zaznacz odpowiednią opcję, a zrobimy to za Ciebie.
Certyfikaty Oryginalności – do każdego produktu wytwarzanego przez twórców ludowych dostaniesz certyfikat oryginalności potwierdzający autentyczne pochodzenie produktu.
100% Gwarancja Zwrotu – Jeśli z jakichś powodów zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań dajemy Ci możliwość zwrotu nowego produktu bez podawania przyczyny. Do każdej przesyłki otrzymasz formularz zwrotu, który wypełniony odsyłasz wraz z produktem na nasz adres a my oddajemy Ci pieniądze.
Kody Rabatowe – śledząc nas na facebooku masz okazję łowić atrakcyjne rabaty! Zapraszamy do polubienia naszego profilu aby nie ominęła Cię żadna promocja.
Piktogramy

W trosce o precyzyjne i przejrzyste informację dotyczące produktów znajdujących się w naszej ofercie zastosowaliśmy oznaczenia graficzne ułatwiające dokonywanie zakupów w sklepie internetowym Folkstar.pl. Pozwoli to naszym Klientom na pełniejsze zapoznanie się z bogatą gamą wyrobów rękodzieła ludowego oraz produktów inspirowanych polską sztuką ludową. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące usprawnienia naszej witryny. Życzymy Państwu udanych zakupów i zapraszamy do naszego salonu w Łowiczu przy ul. Stanisławskiego 10.

Nowość Nowość – nowy produkt w ofercie
Produkt Polski Produkt Polski – produkt wytworzony w Polsce. Inaczej mówiąc MADE IN POLAND
Rękodzieło produkt wytworzony ręcznie przez twórców ludowych, tradycyjną techniką. Większość tych produktów posiada Certyfikat Oryginalności Folkstar.
Design Design – produkt inspirowany sztuką ludową. Zaprojektowany przez najlepszych polskich designerów. Wytworzony nowoczesnymi technikami produkcji.
Unikat Unikat – produkt niepowtarzalny. Ze względu na ręczne wykonanie niemożliwe jest stworzenie dwóch identycznych egzemplarzy. Produkty mogą być bardzo podobne, ale nigdy identyczne.
Certyfikat oryginalności – produkt posiada certyfikat oryginalności sygnowany przez Panią Annę Staniszewską - Sekretarz Stowarzyszenia Twórców Ludowych. Certyfikat potwierdza autentyczność produktu, jego pochodzenie oraz wytworzenie tradycyjną techniką przez twórcę ludowego.
Do mycia w zmywarce Do mycia w zmywarce – produkt można myć w zmywarce.
Do używania w piekarniku Do używania w piekarniku – produkt można używać w piekarniku.
Prać chemicznie Prać chemicznie – produkt można czyścić jedynie chemicznie, unikać kontaktu z wodą
Prać ręcznie Prać ręcznie – tylko do pranie ręcznego
 
 
Szanujemy prawa autorskie

Produkty znajdujące się w ofercie Folkstar.pl, zarówno tradycyjne wyroby rękodzieła ludowego jak i design inspirowany sztuką ludową nie naruszają ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Przestrzeganie uregulowań prawnych w tym zakresie stanowi świadomą realizację idei kształtującej działalność Folkstar. pl. Jest to również wyraz troski nie tylko o dorobek kulturowy regionu łowickiego i Mazowsza, ale dbałość o całokształt polskiego dziedzictwa narodowego. Postrzegając kulturę ludową jako nasze wspólne dobro, warto zastanowić się także nad społecznymi konsekwencjami naruszania praw autorskich twórców ludowych. Wszelkie bezprawne działania godzące w interesy tej szczególnej grupy artystów, traktować należy jako zamach kulturę polską.

© Wszelkie prawa zastrzeżone Folkstar.pl (2019)
Projekt i wykonanie: MDAsystems.pl

Nasza wirtyna używa plików cookies.

Polityka cookies